DSC00460.JPG

W dniach 19-21 sierpnia w Bydgoszczy odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w kajakarstwie. Nasze reprezentantki wywalczyły 2 złote medale!

W konkurencji K-2 na dystansie 500 metrów złoty medal wywalczyły Paulina Paszek i Justyna Iskrzycka uzyskując czas 01.49.162. W tym samym finale 8 miejsce zajęła Aleksandra Cadera razem z Eweliną Pilarz.

Złoty medal dziewczyny wywalczyły również w czwórce w składzie Paulina Paszek, Justyna Iskrzycka, Ewelina Pilarz oraz Marta Ścigała, także na dystansie 500 metrów. Czas który uzyskały na mecie wyniosił 01.42.182.

Indywidualnie w finale startowała Paulina Paszek, która zajeła 4 miejsce na dystansie 200 m z czasem 00.43.195 oraz Justyna Iskrzycka - 8 na dystansie 500 metrów z czasem 02.02.784.