Puchar Polski w Szpadzie

W miniony weekend w Gliwicach odbył się Puchar Polski w szpadzie kobiet i mężczyzn.

ME w Szermierce

Podczas trwających w Toruniu Mistrzostw Europy w szermierce nasz reprezentant Jakub Ociński zajął 16 miejsce w rywalizacji szablistów i był najwyżej sklasyfikowanym Polakiem. W sobotę Jakub będzie jeszcze walczył w rywalizacji drużynowej.

Gratulacje!

10 tytuł Mistrz Polski w szabli drużynowej dla AZS AWF Katowice

Nasi szabliści w składzie Skrodzki Adam, Ociński Jakub, Wystel Marcin, Kowalewski Kamil zdobyli 10 tytuł Mistrza Polski dla AZS AWF Katowice!

Jan Bulandra zwycięzcą III Igrzysk Dzieci i Młodzieży

Nasz szpadzista Jan Bulandra został zwycięzcą III Igrzysk Dzieci i Młodzieży w kat. młodzika, które odbyły sie 11.06.2016 w Piekarach Śląskich.

Serdecznie gratulujemy

Martyna Swatowska brązową medalistką Mistrzostw Europy

W Młodzieżowych Mistrzostwach Europy drużyna szpadzistek wraz z naszą zawodniczką Martyną Swatowską zdobyła brązowy medal. Gratulacje!