SKŁADKA CZŁONKOWSKA OBOWIĄZUJĄCA NA SEZON 2023/2024 DLA ZAWODNIKÓW NASZEGO KLUBU

· 80 zł – składka + polisa standard 7 000 NNW

· 130 zł – składka + polisa komfort 25 000 NNW

· 1 110 zł – składka + polisa sport 65 000 NNW

W przypadku osób posiadających legitymację członkowską, należy przedłużyć ją na stronie https://planeta.azs.pl/, wpisując swój login i hasło.

W celu wyrobienia nowej legitymacji członkowskiej, należy zarejestrować się na stronie Zgłoszenie członkostwa 2023/24 | Akademicki Związek Sportowy (azs.pl), wpisując wszystkie wymagane dane. Jako klub wybieramy „ AZS AWF Katowice”. Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje odnośnie rodzajów legitymacji:

• legitymacja ISIC-AZS (dla członków AZS, którzy są studentami – bez ograniczenia wieku – lub uczniami powyżej 12 roku życia)
  • legitymacja ITIC-AZS (dla członków AZS, którzy są nauczycielami, wykładowcami akademickim lub trenerami)
  • legitymacja AZS (dla wszystkich członków AZS bez względu na wiek i status, w tym dla dzieci, seniorów, absolwentów)

Informacje na temat legitymacji oraz ubezpieczeń, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz wejście do nowego systemu członkowskiego znajdują się na stronie www.legitymacja.azs.pl.

PRZEDŁUŻENIE CZŁONKOSTWA

REJESTRACJA NOWYCH CZŁONKÓW